چهارشنبه، ۲۶ تير ۱۳۹۸

داروخانه


کلیه داروخانه های با قابلیت دسترسی به اینترنت می توانند با پرکردن فرم عضویت و سپس تایید مدیر سایت، عضو سامانه شده و با گرفتن کد کاربری و رمز عبور از خدمات متنوع آن بهره مند شوند. از جمله خدمات ارائه شده برای داروخانه های عضو، دریافت اطلاعات دارویی و مسمومیتها با امکان جستجو می باشد. مشاهده فهرستهای دارویی، دسترسی به نشانی و شماره تلفن داروخانه ها و شرکتهای پخش و دریافت آخرین اطلاعیه ها در خصوص داروها، قیمت ، تعهد بیمه و بسیاری نکات دیگر از جمله خدمات سایت است.

یکی از امکانات قابل توجه برای داروخانه ها مشاهده فهرست داروها با توزیع نامناسب و به اصطلاح دچار کمبود دارویی می باشد.این امکان فراهم شده است تا داروخانه ها با مرور فهرست کمبودهای دارویی، چنانچه برخی از داروهای فهرست را موجود داشتند، داروی مربوطه را علامت بزنند و متقاضیان از طریق سیستم پیام کوتاه، اطلاعات داروخانه دارای موجودی را دریافت و به ایشان مراجعه می نمایند.

یکی از مزیت های این سیستم آن است که به دلیل اطلاع رسانی مناسب از داروهای موجود، داروخانه ها قادر خواهند بود بدون نگرانی از انقضاء تاریخ مصرف داروها ، به سفارش داروهای جدید اقدام نمایند.

نکته:

1- جهت محفوظ ماندن اطلاعات هر داروخانه، خواهشمند است از در اختیار قرار دادن کد کاربری و رمز عبور خود جدا خودداری فرمایید.

2- لطفا به محض پایان موجودی داروی اطلاع رسانی شده، آنرا از فهرست موجودی داروخانه بردارید تا سبب سردرگمی هموطنان نگردد.